V í t e j t e   n a   s t r á n k á c h   n a š í   c h o v a t e l s k é   s t a n i c e !
 Novinky / (News)
 O nás / (About)
 Feny / (Bitches)
 Psi / (Dogs)
 Štěňata / (Puppies)
 Fotogalerie / (Gallery)
 Výcvik / (Training)
 Vzpomínáme / (Remember)
 Standard WCC
 Historie / (History)
 Odkazy / (Weblinks)
 Kontakt / (Contact)
 Návštěvní kniha / (Guestbook)
 Archiv 2007 / (Archive 2007)
 Archiv 2008 / (Archive 2008)TOPlist

 


Výcvik

Na cvičišti ZKO Ostrava-Třebovice se věnujeme základnímu výcviku pro začátečníky ve výcvikových kurzech (10 hod.) a konzultacím k nápravě nežádoucího chování psů, a to po předchozí domluvě na tel.č.: 605 167 906 nebo e-mailem: zirexu@seznam.cz.

Tréninky Obedience se konají v pondělí a sobotu odpoledne.     Protože jsme se vždy se svými psy věnovali výcviku a na svém kontě mámě několik úspěšně vykonaných zkoušek z výkonu dle národního i mezinárodního zkušebního řádu (ZVV 1 - ZV 3, IPO 1 -IPO 3), tak to nemůže být jinak ani s našimi cardigany. Věnujeme se samozřejmě takovému sportovnímu výcviku, kterého jsou vzhledem k jejich velikosti schopni. S Daisy máme složeny zkoušky ZZO, ZOP, ZPU 1, BH a OB 1, s Ivarem ZOP, ZZO a ZVOP, s Džeri ZVOP.

     Novinkou, kterou jsme se také začali zabývat je sportovní výcvik OBEDIENCE. Cílem obedience je naučit psa spolupracovat s psovodem. Zvláštní důraz je kladen na vztah mezi psem a psovodem a na schopnost psa pracovat ve vzdálenosti od psovoda. Předpokladem je především dobrý vztah mezi psem a psovodem. Není potřeba zvláštní fyzické kondice psa ani psovoda. Výcvik nezahrnuje prvky obranářského výcviku. Součástí výcviku jsou i pachové práce - identifikace předmětu.

Zkušební řád Obedience CZ zahrnuje čtyři kategorie: OB-Z (začátečníci), OB 1, OB 2, OB 3.
Každá kategorie obsahuje 10 cviků.
Mohou se účastnit i psi bez PP.K 15. 3. 2007 jsme se stali členy Klubu Obedience CZ


Designed by ©  Káčátko