V í t e j t e   n a   s t r á n k á c h   n a š í   c h o v a t e l s k é   s t a n i c e !
 Novinky / (News)
 O nás / (About)
 Feny / (Bitches)
 Psi / (Dogs)
 Štěňata / (Puppies)
 Fotogalerie / (Gallery)  Výcvik / (Training)
 Vzpomínáme / (Remember)
 Standard WCC
 Historie / (History)
 Odkazy / (Weblinks)
 Kontakt / (Contact)
 Návštěvní kniha / (Guestbook)
 Archiv 2007 / (Archive 2007)
 Archiv 2008 / (Archive 2008)TOPlist

   

 


1 2 3

6. 12. 2008 Nowa Ruda / PL
Mikulášskou sobotu jsme strávili s Džerinkou na výstavě v Polsku. Cardigani se sešli celkem tři, jeden pes v mezitřídě, jeden pes v šampionech a naše Džeri v mezitřídě. Posuzoval pan G. Robak z Polska, který oba cardigany-psy ohodnotil známkou velmi dobrý a naši Džeri známkou Výborná 1 s konstatováním, že vypadá příliš mladě. No staře zrovna nevypadá, spíš je to pořád takové miminko a navíc byla strašně vylínaná, takže nějaké tituly možná příště.


15. 11. 2008 Praha-Letňany
Naše výcvikové aktivity jsme pro letošní rok ukončili účastí na 1.Mistrovství ČR Obedience, které se konalo při mezinárodní výstavě psů v Praze. Podle rčení "není vždycky posvícení" se nám také dařilo (nebo spíše nedařilo). Podařilo se nám získat dvě nuly, což nás odsunulo na 6.místo z devíti týmů v OB 1.
19. 10. 2008 ZKO Ostrava-Třebovice
Po úspěšné výstavní sobotě přišla na řadu také úspěšná výcviková neděle. S Ivarem jsem nastoupila ke složení zkoušky ZZO. IVAR byl naprosto úžasný jak ve speciálních cvicích, tak i v poslušnosti, kde přišel jen o jeden bodík na aportu. Celkově tedy 59 b. - prospěl výborně.


Foto zlatíčka Ivara z doby, kdy bylo ještě krásně.
Fotky z výcvikových akcí většinou nemám, protože rodinní příslušníci se z pochopitelných důvodů těchto akcí neúčastní.


18. 10. 2008 NVP Brno
Na tuto národní výstavu bylo přihlášeno 11 cardiganů, tři psi a osm fen. Posuzoval pan Milan Krinke. DŽERI byla předvedena spolu se dvěmi mladšími konkurentkami ve třídě mladých, získala hodnocení V1, CAJC a splnila tak podmínky pro udělení titulu Český Junioršampion.
4. 10. 2008 Olomouc - Bystrovany
První říjnovou sobotu jsme s Daisy opět vyrazily do deštivého dne, tentokrát na cvičák do Bystrovan u Olomouce. Konal se zde další závod obedience, kterého se zúčastnilo ve všech třídách celkem 12 týmů, z toho v OB 1 čtyři. Přestože se mi Daisy jevila dost nesoustředěná, vybojovaly jsme celkem 255 bodů . Jen dva bodíky nám chyběly na známku výbornou, což trochu zamrzelo. Bodové hodnocení nás vyneslo na 1.místo v OB 1 a zároveň jsme získaly nejvyšší počet bodů ze všech zúčastněných.
21. 9. 2008 Opava
V deštivém sobotním ránu jsme s Daisy vyrazily na opavský cvičák, kde jsme se zúčastnily závodu obedience. Celkem se zúčastnilo 11 startujících týmů ve všech čtyřech třídách. Ve třídě OB 1 nás bylo pět. S Daisy jsme obdržely 238 bodíků, tj. známka velmi dobře a umístily jsme se na 3.místě.
30. 8. 2008 Budišov nad Budišovkou
Poslední prázdninovou sobotu jsme strávili s našimi velškorgi mezi ovečkami. Vydali jsme se složit zkoušky vloh ovčáckých psů. Naše nejstarší, pětiletá Daisy, nám dala najevo, že ji nějaké ovce absolutně nezajímají a raději bude s vidinou lákavých odměn plnit jakékoliv výmysly poslušnosti. Zato Ivar i Džeri se předvedli jako skvělí ovčáci a zkoušku ZVOP splnili.9. 8. 2008 Klubová výstava - Slavkov u Brna
Letošní klubová výstava plemen Australský kelpie, Welsh corgi cardigan a Welsh corgi pembroke se odehrávala v překrásném prostředí zámecké zahrady. Posuzování se zhostili pánové Kim Vigso Nielsen z Dánska a Ing. Jaroslav Matyáš ze Slovenska. Posoudili celkem 105 jedinců všech tří plemen. Cardiganů bylo přihlášeno 25 (9 psů a 16 fen). Ivar, předveden v čestné třídě obdržel od p. Nielsena známku velmi dobrou, neboť mu byla, tak jako mnoha dalším, vytýkána jeho velikost. Džeri se naopak velmi líbila a ve třídě mladých, kde se setkaly čtyři feny, porazila své soupeřky s hodnocením V 1, CAJC.

zleva: V1,CAJC Brawos Bis Dzierlatka Lisiura, V2 Xtacee Filofany Peek a Boo,
V3 Auronelain, V4 Fabulous Lolita Gaucho

více fotografií zde...


1 2 3

Designed by ©  Káčátko